Aktualitātes

LOGO_makslu terap d_print-03-03

“Latvijas Mākslu terapijas asociāciju apvienība” piedāvā

no 28. oktobra – 15.novembrim visā Latvijā!

Pasākuma ietvaros mākslas terapeiti visās četrās tās specializācijās:  vizuāli plastiskās mākslas terapijā, drāmas terapijā, deju un kustību terapijā un mūzikas terapijā, piedāvā atvērtus pasākumus visplašākajai auditorijai – dažādām klientu un pacientu grupām, bērnu vecākiem, darba kolēģiem un ikvienam interesentam.Atvērto nodarbību, prezentāciju, lekciju, semināru un meistarklašu apmeklējums ir bez maksas, ar samazinātu samaksu vai par ziedojumiem.Pasākumu plāns ir atrodams http://lmtaa.maksluterapija.com/ un https://www.facebook.com/maksluterapijasdienas/Kontaktinformācija: maksluterapijasdienas@gmail.comMākslu terapija Latvijā ir veselības aprūpes joma, kurā klientu/ pacientu daudzveidīgo veselības un sociālo problēmu risināšanai un pārvarēšanai individuāli vai grupā terapeitiskās vides un terapeitisko attiecību kontekstā izmanto mākslas līdzekļus, tehnikas un paņēmienus; radošo procesu un tā rezultātu; un klienta/pacienta refleksiju par šo procesu un/ vai radīto darbu.

Zemāk atvērtie pasākumi drāmas terapijā:

Interaktīva iepazīšanās lekcija „Drāmas terapija dzīvei”

APRAKSTS Lekcijas laikā būs iespējams uzzināt drāmas terapijas darbības pamatprincipus un to kā drāmas terapija var palīdzēt risināt dažādas psiholoģiskas un emocionālas grūtības, kā arī stiprināt personīgos resursus.
ORGANIZĒ Anna Šteina, sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju drāmas terapijā un sertificēta supervizore. Diplomēta aktrise. Aktiera meistarības un runas pasniedzēja
LAIKS 08.11.2017. plkst. 19:00 – 21:00
VIETA Saules nams, „Bērzulejas”, Ādažu novads
MĒRĶAUDITORIJA Ikviens interesents. Minimālais dalībnieku skaits 10, maksimālais dalībnieku skaits 25.NB! Lai apmeklētu lekciju un drāmas terapiju nav nepieciešamas īpašas mākslinieciskas vai aktieriskas dotības vai iepriekšēja pieredze teātra mākslā!
PIETEIKŠANĀSSAMAKSA Pieteikšanās rakstot uz e-pastu: steina007@inbox.lv vai zvanot pa tālr. 29171558 (Anna Šteina) līdz 03.11.2017.Ziedojums 3 eiro (telpu apmaksai)

Drāmas terapijas tematiskās sesijas “Es – savas dzīves saimnieks”

APRAKSTS Drāmas terapija resursu apzināšanai un mērķu nospraušanai. Eklektiskā pieeja drāmas terapijā, izmantojot arī koučinga, sistēmiskās terapijas un eksistenciālās terapijas elementus.
ORGANIZĒ Sandra Aleksandra Hartmane, sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju drāmas terapijā un sertificēta supervizore
LAIKS 08.11.2017. un 09.11.2017. plkst. 12:00  17:00Sesijas ilgums pusaudžiem 50 min., pieaugušajiem 60 min.,pāriem un ģimenēm – 90 min.
VIETA Brīvības iela 99 – 7, 5. stāvs, Rīga
MĒRĶAUDITORIJA Pusaudži, pieaugušie, pāri, ģimenesSesijas pēc izvēles var notikt latviešu vai krievu valodā
PIETEIKŠANĀSSAMAKSA Vietu skaits ierobežots. Nepieciešams vismaz vienu dienu iepriekš pieteikties pa tālr. 29284543 vai uz e-pastu s.hartmane@gmail.comMākslu terapijas dienu ietvaros tiek piedāvāta cenu atlaide,cena ar atlaidi 10 eiro individuālā sesija, pāriem un ģimenēm 15 eiro sesija

Iepazīšanās seminārs “Ar drāmas terapiju – tuvāk sev!”

APRAKSTS Drāmas terapija ir lieliska iespēja iepazīt pašam sevi, izprast savas patiesās vēlmes un vajadzības, atgūt pārliecību un ticību savam iekšējam spēkam pēc dažādiem traumatiskiem pārdzīvojumiem.
ORGANIZĒ Līga Rundāne, sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju drāmas terapijā, Latvijas Drāmas terapijas asociācijas valdes priekšsēdētāja. Vairāk informācijas: http://tuvaksev.mozello.lv/
LAIKS 15.11.2017. plkst. 18:00 – 19:30
VIETA Pulkveža Brieža iela 15A, 106. telpa, Rīga
MĒRĶAUDITORIJA Pieaugušie. Dažādas klientu grupas, bet īpaši aicināti cilvēki, kam ikdienā pietrūkst emocionāla atbalsta.
PIETEIKŠANĀS, SAMAKSA Pieteikšanās pa tālr. 29196433 vai e-pastu: ligarundane@gmail.comSamaksa: Simboliska iepazīšanās samaksa – 5 eiro

________________________________________________________________________________________________

Latvijas Drāmas terapijas asociācija paziņo, ka tā kā profesionāla mākslas terapeitu organizācija nav nekādā veidā saistīta ar interneta vietnēm: makslasterapeits.lv vai krasuterapija.lv un šajās vietnēs publicēto informāciju, kā arī ar sociālajā tīklā Facebook.com pieejamo kontu “Mākslas terapeits”, kur tiek piedāvāta pieeja vietnei krasuterapija.lv.