Eiropas drāmas terapijas federācija

Ceturtais Eiropas drāmas terapijas kongress notiks 2018. gada 27. un 28. aprīlī Vācijā Nurtingenā.

2017. gadā no 7. līdz 8. aprīlim Beļģijā Gentā notika trešais Eiropas drāmas terapijas kongress.

2016. gadā no 6. līdz 7. maijam Rumānijā, Buharestē notika otrais Eiropas drāmas terapijas kongress – “Opening the curtains”.

2015.gadā no 1.līdz 3.maijam, Grieķijā, Atēnās, notika pirmā Eiropas drāmas terapijas konference un kongress – „Opening The Map – Dramatherapy in Europe”, kurā  piedalījās vairākas dalībvalstis. Konferenci apmeklēja un meistarklasi vadīja drāmas terapeite Anna Šteina. Savukārt Latvijas drāmas terapijas studentu apmeklējums šajā gadā bija 100%.  Par to kā noritēja konference variet skatīt video un bildes šeit: Eiropas Drāmas terapijas federācijas facebook lapa

2011.gadā tika dibināta un 2014.gadā oficiāli reģistrēta Eiropas drāmas terapijas federācija, kurā ir 14 dalībvalstis: Lielbritānija, Vācija, Nīderlande, Portugāle, Čehija, Beļģija, Polija, Francija, Šveice, Grieķija, Rumānija, Itālija, Izraēla (kā asociētais biedrs) un Latvija.
Federācijas mērķi ir:
• informācijas un zināšanu apmaiņa par drāmas terapiju starp dalībvalstu drāmas terapijas asociācijām;
• informācijas apmaiņa par mākslu terapiju statusu dalībvalstīs, ietverot politiskos un kultūras kontekstus;
• attīstīt un nostiprināt drāmas terapijas profilu, praksi un pētniecību visās dalībvalstīs, organizējot konferences, tikšanās un, daloties pētniecības pieredzē.
Eiropas drāmas terapijas valdē ietilpst Vācija (prezidējošā valsts), Rumānija, Itālija, Beļģija un Grieķija.