Tālākizglītība

2016. gadā no 6. līdz 7. maijam Rumānijā, Buharestē notika otrais Eiropas drāmas terapijas kongress – “Opening the curtains”.

2015. gada 7. novembrī Latvijā sadarbojoties RSU un Nuertingenas mākslas terapijas augstskolai Erasmus ietvaros notika darbnīca par darbu ar maskām vizuāli plastiskajā un drāmas terapijā. Viespasniedzēji prof. Eva Mešede (mākslas terapeite, māksliniece) un labi pazīstamais prof.Johannes Junkers (Mākslas terapijas augstskolas rektors, drāmas terapeits).

2015.gadā no 1.līdz 3.maijam, Grieķijā, Atēnās, notika pirmā Eiropas drāmas terapijas konference un kongress – „Opening The Map – Dramatherapy in Europe”, kurā  piedalījās vairākas dalībvalstis. Konferenci apmeklēja un meistarklasi vadīja drāmas terapeite Anna Šteina. Savukārt Latvijas drāmas terapijas studentu apmeklējums šajā gadā bija 100%.  Par to kā noritēja konference variet skatīt video un bildes šeit: Eiropas Drāmas terapijas federācijas facebook lapa

2014. gada 2.-4. maijā, pirmo reizi Latvijā ieradās Eiropas Drāmas terapeitu Federācijas pārstāvji no dažādām valstīm, lai kopsapulcē vienotos par kopīgu darbību drāmas terapijas jomā Eiropas līmenī.

Eiropas Drāmas terapeitu Federācijas pārstāvjus Latvijā, Rīgā uzņēma Latvijas Drāmas terapijas asociācija, kas ir viena no minētās federācijas dibinātājbiedrēm. Kopsapulcē piedalījās pārstāvji no Lielbritānijas, Vācijas, Latvijas, Itālijas, Rumānijas, Grieķijas, Beļģijas un Francijas.
Trīs dienu laikā vietējiem drāmas terapeitiem, kā arī citiem mākslu terapiju specializāciju pārstāvjiem, tika dota iespēja piedalīties vienas dienas seminārā/meistarklasē, ko vadīja Vācijas Drāmas terapijas asociācijas valdes locekļi (Johannes Junker un Bettina Stoltenhoff–Erdmann), kā arī tika rīkota divu dienu kopsapulce, kurā Latvijas Drāmas terapijas asociācijas pārstāvji informēja par drāmas terapijas attīstību Latvijā, kā arī tika pārrunāti Eiropas Drāmas terapeitu Federācijas iekšējie jautājumi.
Kopsapulcē tika nolemts rīkot 1.Drāmas terapijas kongresu, kas norisinājās no 1-3.05.2015.Atēnās, Grieķijā.
Šī bija pirmā Eiropas līmeņa drāmas terapeitu kopsapulce Baltijā.